Architekci

Nasze produkty posiadają autorski design. Pewne produkty zostały opracowane we współpracy z biurami architektonicznymi np. Lievore i Altherr&Molina. Wyróżnia nas jakość i estetyka wykonania, przez co nasze produkty zostały zastosowane w wielu prestiżowych inwestycjach. Poniżej przedstawiamy Państwu detale z aranżacji zastosowania naszych produktów.

AX6 - Nawiewnik wirowo-przestawny

KAM - Dysza dalekiego zasięgu

DCG - Nawiewnik sufitowo-przestawny

KH - Nawiewnik szczelinowy

KLV - Nawiewnik szczelinowy

DFZ-S4 - Nawiewnik perforowany

LOOK - Nawiewnik liniowy do nie widocznej zabudowy

DCN - Nawiewnik Sufitowy

KOO - Dysza Dalekiego Zasięgu

OTO - Nawiewnik Sufitowy Wirowy

PLAY - Nawiewnik Wirowo-Przestawny

NEX - Nawiewnik Sufitowy Wirowy

RXO - Nawiewnik Sufitowy Wirowy

LMT - Kratka Liniowa

LMT-SHD - Kratka Liniowa Podłogowa

KU5 -Nawiewnik Sufitowy Przestawny

 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, iż:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma spółka działająca pod firmą LOXIMIDE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Latchorzew/Warszawa (05-082), przy ulicy Warszawskiej 164, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Sądu Rejonowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieście w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000246542, REGON: 100065522, NIP: 8351539622 adres e-mail: office@loximide.pl  tel. +48 22 292 08 22

Przetwarzanie i przechowywane Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać do wyczerpania wszelkich praw i roszczeń wynikających z zawartej umowy.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana - narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO.

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest wymogiem ustawowym, warunkiem zawarcia umowy. Brak podania danych osobowych będzie skutkował niemożliwością zawarcia umowy .

 

 

Z pozdrowieniami,

 

Zespół Loximide sp. z o.o.

Kontakt

LOXIMIDE Sp. z o.o.
ul. Warszawska 164
05-082 Warszawa/Latchorzew

tel. +48 22 292 08 22
tel. +48 22 292 08 23
office@loximide.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji: Polityka Prywatności

Zrozumiałem